MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Micro web Fjalor

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FoX CoNn
Micro web Fjalor Empty
MesazhTitulli: Micro web Fjalor   Micro web Fjalor EmptyFri Dec 19, 2008 4:07 pm

MW Fjalori është një Toolbar për Microsoft Internet Explorer, me të cilën mund të përktheni një fjalë nga gjuha Shqipe në këto gjuhë: në Gjermanisht, Anglisht dhe Shpanisht.

Ky Toolbar ju mundeson gjithashtu të fjalë ta përktheni prej gjuheve tjera: Anglisht => Gjermanshist, Gjermanisht => Anglisht, Gjermanisht => Frengjisht .....etj.

Përpos këtyre ky Toolbar ju ofron mundësin të kerkoni edhe në Wikipedia Enciklopedia e lirë në gjuhen Shqipe, pa e thirrur vet Faqehttp://microwebi.com/downloads/programme/Fjalor/toolbar/fjalor.exe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Micro web Fjalor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Hacking Program's-
Kërce tek: