MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krijo folder te padukshem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ahg-info
Admin
ahg-info


MesazhTitulli: Krijo folder te padukshem   Fri Dec 19, 2008 11:12 pm

Po e bej ket tuto per ata qe nuk din ta bejn nje folder te pa dukshem ( Te Fshehur).
Se pari krijoni nje folder apo keni ndonje qe doni ta beni te pa dukshem,klikojm mbi folder me tast te djatht te mausit edhe kliko Properties pastaj vazhdoni si ne foto.Klikoni mbi katrorin Hidden dhe shkoni Advanced pastaj Compress contents to save disk space edhe OK

--------------------------------------------------------------------------------
poweret by Gzimi.che
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Krijo folder te padukshem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Tjera-
Kërce tek: