MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si Me Bo Hacked Web-Site

Shko poshtë 
AutoriMesazh
amir
VizitorSi Me Bo Hacked Web-Site Empty
MesazhTitulli: Si Me Bo Hacked Web-Site   Si Me Bo Hacked Web-Site EmptySat Dec 20, 2008 3:23 pm

ju pershendes Dot mundona qe tju tregoj nje menyr te leht se qysh mi hack web site...

Shkojm :

E qelum programin po dohet ta nalni anti virus sit keni dhe dhe tnai shkojm...

File > Open dhe e qesum listen qe ekini ne rar

Tani shkojm Options > Set messenge ( e qesum inexin ton ) por e klikojm Html Code aty edhe e qesum indexin

si psh une temin :<html><head>


****** content="text/html; charset=ISO-8859-1" http-equiv="content-type"><title>
HaCKeD ! ! ! (( Stricker's )) </title></head><body style="color: rgb(255, 255, 255); background-color: "white" vlink="white">
<div style="font-family: Verdana;" align="center">

</BODY>
<p align="center"><font color="Red"><span style="font-size: 30pt"><b>HACKED !!!</b></span></font><br>
<img border="0" src="WWW.AST-CREW.INFO" width="450" height="450"></a></p>


<p align="center"><font color="black"><span style="font-size: 15pt"><b>BE CAREFUL NEXT TIME !!</b></span></font><br>
<p align="center"><font color="#0289fe"><span style="font-size: 15pt"><b>Hacked By Unix </b></span></font><br>

<p align="center"><font color="orange"><span style="font-size: 10pt"><b> For All Muslims </b></span></font><br>

</html><head>


Tani shkojm apet Options > Set extension / dir dhe ja lojm qysh po dojna mija lon ati webit qe po dojna me hack ne fund une pija lo /force.html

Tani Klikojm Scan / Exploit

Programi webat vet i Gjen ju vetum pijeni qajen ngoni muzik dhe tani ju dalin wbeat cilat ekan at biruc

qe edhe une qitu e hacka njo sa per shembull VeQ E kom bo Hacked n'emer t'forumit tim as-force

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Genn1
Admin
Genn1


Si Me Bo Hacked Web-Site Empty
MesazhTitulli: Re: Si Me Bo Hacked Web-Site   Si Me Bo Hacked Web-Site EmptyWed Dec 24, 2008 3:39 pm

hej qma link me download programin se mu ka shly mu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
TheJoker
VizitorSi Me Bo Hacked Web-Site Empty
MesazhTitulli: Re: Si Me Bo Hacked Web-Site   Si Me Bo Hacked Web-Site EmptySun Jun 07, 2009 4:50 pm

Posto tha link Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Si Me Bo Hacked Web-Site Empty
MesazhTitulli: Re: Si Me Bo Hacked Web-Site   Si Me Bo Hacked Web-Site Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si Me Bo Hacked Web-Site
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Tutorials-
Kërce tek: