MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SI Te Server 24 Or Online

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FoX CoNn
MesazhTitulli: SI Te Server 24 Or Online   Sun Dec 21, 2008 3:18 pm

Shikone Tuturialin Se pari duhet te keni 1 ftp 800 mb hapsir
un e kam provu tek www.freewebs7.com
po ju nese doni provojeni tek yup.com
hostsnake.com e tj nese e doni serverin
connect emrijot.com duhet me e lidh freewebs7
me switch me strato ose me ndonje tjeter
perdorni butonin kerko per ti lidh webat me strato
dhe e gjeni....
Tash follderin e cs krejt e ben upload ne ftp po follderi
sduhet ta ket amxx te installuar ose ndonje send tjeter
po veqse ch dhe pach ose nese e keni me creator server
e futni krejt ne ftp pastaj duhet ta installoni amxx se nuk ju funksionon
shkoni kshtu shkoni tek amxx pasjtaj nex next tek 1 vend
me posht shkruan ftp klikoni aty dhe ketu shkruani hostin dhe passin
duhet te jet i permbajtur hosti prej mysql dhe kur klikoni tek ftp
e shkruani ftp://hostijuaj.ch psh dhe posht user dhe pass
dhe tek follderi hyny aty dhe ku e keni uploadu cs shkoni tek
valve/cstrike dhe e beni ok dhe e prisni e ben upload amxx
dhe pastaj kur hyny tek freewebs7.com klikoni tek hlds ajo dot hapet dhe ju e hapni ja beni freze time dhe gjerat tjera dhe e hiqni tek X web faqen dhe serveri esht kshtu
connect webijuaj.com webi ku e keni be upload mu me ka funksionu ket metod po tash
e prisha se nuk luaj ma cs po per ata qe lujn besoj se do tju duhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SI Te Server 24 Or Online
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Counter Strike-
Kërce tek: