MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ibisevic: Nuk largohem nga Hoffenheim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Ibisevic: Nuk largohem nga Hoffenheim   Tue Dec 23, 2008 10:11 pmIbisevic: Nuk largohem nga Hoffenheim
Sulmuesi i Hoffenheim, Vedat Ibisevic, thotë se ёshtё nderë tё luajё pёr njё klub si Interi, por se ai nuk ka nё plan tё largohet nga Gjermania nё muajin janar.
Sulmuesi boshnjak ka njё sezon tё shkёlqyeshёm dhe falё golave tё Ibisevic, Hoffenheim ёshtё nё vendin e parё nё Bundesligё. Ai ka shёnuar 18 gola nё 17 ndeshje dhe ka tërhequr shumё gjigantë evropianë, mes tjerash edhe Interin.

“Interi ёshtё elitё e futbollit evropian. Do tё jetё njё nder i madh pёr mua nёse kam njё trajner si Mourinho ose nёse luaj krahas Ibrahimovic. Por do tё mbeten nё Hoffenheim deri nё fund tё sezonit. Vendimi im ёshtё përfundimtar”, ka thёnё sulmuesi.

“Nuk dua ta humb rastin pёr tё fituar Bundesligёn. Por verёn e ardhshme tё gjitha letrat do tё hapen dhe mund tё ndodhё gjithçka”, ka shtuar Ibisevic.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ibisevic: Nuk largohem nga Hoffenheim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: