MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një rruge do ti vihet emri Elton John

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
Genn1


MesazhTitulli: Një rruge do ti vihet emri Elton John   Wed Dec 24, 2008 9:11 amNjë rruge do ti vihet emri Elton John
Zyrtarët nga qyteti i lindjes i Sir Elton John dëshirojnë që ta emërojnë një rrugë me emrin e tij, pasi që kanë qenë të mahnitur nga koncertet e fundit të cilat i ka mbajtur britaniku në Las Vegas.
Disa zyrtarë të qytetit Harrow, i cili është i lokalizuar në veri të Londrës, pasi i kishin parë koncertet e këtij viti të cilat i ka mbajtur Elton John në Las Vegas, kanë mbajtur një mbledhje dhe kanë vendosur ta nderojnë kokëngëtarin duke emëruar një rrugë sipas tij.

“Nëse ke talent dhe e shfrytëzon atë, mund të bëhesh i famshëm si ai”, ka thënë Susan Hill, njëra nga delegatet në kuvendin komunal të Harrow. Në muajt e ardhshëm të vitit që vjen drejtuesit komunalë pritet të votojnë për ta nderuar Sir Elton Johnin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Një rruge do ti vihet emri Elton John
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Kinemaja-
Kërce tek: