MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)   Wed Dec 24, 2008 3:32 pm

Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb):
Admincp < Mirëmbajtje <Database Backup<Te Gjitha Po <Shko < Pastaj e ban save dikun ne pc edhe Downloadohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta Ruajm Backup Ne Forum (vb)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet që përdorin femrat pë të manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisë
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE – DRIDHE MOJ KALLASHKË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Templates-
Kërce tek: