MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te bejm Avatarin Vertikal Ne forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Si te bejm Avatarin Vertikal Ne forum   Wed Dec 24, 2008 3:34 pm

Si te bejm Avatarin Vertikal Ne forum

--------------------------------------------------------------------------------

Pas instalimit te vb avatari juaj nuk duket vertikal per ta ber kete Shkojm ne
Admincp < Opcionet E Forumit<Opcionet E Forumit<Style & Language Settings<Use Legacy (Vertical) Postbit Template<Po edhe save Kryhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te bejm Avatarin Vertikal Ne forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet që përdorin femrat pë të manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisë
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE – DRIDHE MOJ KALLASHKË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Templates-
Kërce tek: