MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lohan: Unë dhe Britney kemi përjetuar shumë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Lohan: Unë dhe Britney kemi përjetuar shumë   Thu Dec 25, 2008 10:05 amLohan: Unë dhe Britney kemi përjetuar shumë
Derisa të gjithë po bëhen gati për Krishtlindje, Lindsay Lohan, vazhdon të japë komente dhe dëshiron që të gjithë ta dinë mendimin e saj për ndonjë ngjarje ose person.
Aktorja e filmit “Mean Girls” ka shkruar në “My Space”, me ç’rast ka bërë një krahasim të saj dhe Britney Spearsit, duke thënë se ata kanë përjetuar shumëçka në syrin e publikut.

“Mendoj se Britney Spears ka një talent mahnitës dhe se ajo ka përjetuar shumë gjëra, ngjashëm si unë në sy të të gjithëve...dhe kjo nuk është domosdoshmërish një gjë e keqe...”, ka shkruar aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lohan: Unë dhe Britney kemi përjetuar shumë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re
» Drita Fejza:DITA MË ËSHTË PAK NATA SHUM E GJATË...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: V.I.P-
Kërce tek: