MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Premier League, më të mirët e javës së 18-të

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Premier League, më të mirët e javës së 18-të   Sat Dec 27, 2008 9:13 amPremier League, më të mirët e javës së 18-të
Superderbi i zhvilluar në Emirates ndërmjet Arsenalit dhe Liverpoolit përfundoi me rezultat të barabartë 1-1, ndërsa Chelsea nuk e shfrytëzoi këtë shans që iu dha për të kaluar në pozitën e parë, pasi që barazoi të hënën kundër Evertonit pa gola. Kështu, asnjë lojtar nga skuadrat e mëdha nuk i plotësoi kushtet për të qenë në njëmbëdhjetë më të mirët e kësaj jave.
Njëmbëdhjetë lojtarët më të mirë të javës së tetëmbëdhjetë të Ligës Premier (3-4-1-2):
Portier: Brad Friedel (Aston Villa)

Mbrojtës: Martin Laursen (Aston Villa), Brede Hangeland (Fulham), Ryan Nelson (Blackburn Rovers)

Mesfushorë: Matt Taylor (Bolton Wanderers), James Morrison (West Bromwich Albion), Jimmy Bullard (Fulham), Steed Malbranque (Sunderland)

Sulmues: Luka Modric (Tottenham Hotspur), Benedict McCarthy (Blackburn Rovers), Bobby Zamora (Fulham)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Premier League, më të mirët e javës së 18-të
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: