MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Emra mashkullor | Shkronja B ILIR

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Emra mashkullor | Shkronja B ILIR   Sat Dec 27, 2008 9:31 am

Emra Mashkullorë
Bacol
Bajuk
Bakull
Balan
Baler
Balish
Ballan
Ballor
Ballush
Balmir
Balshe
Balush
Bamir
Baral
Baral
Bardh
Bardhal
Bardhani
Bardhanjor
Bardhian
Bardhim
Bardhok
Bardhor
Bardhosh
Bardhush
Bardhyl
Bardibal
Baren
Barid
Barjet
Barlet
Barmal
Barven
Barzid
Bashkim
Bato
Baton
Batonian
Batul
Batun
Batush
Bec
Becan
Bedar
Bedarin
Begatim
Begator
Bejkush
Belshar
Ben
Ben
Bendo
Benush
Bercen
Bergin
Berosh
Bersn
Berzant
Besa
Besart
Besatar
Besator
Besfort
Besian
Besim
Besmir
Besnik
Besor
Bestar
Betim
Bezan
Bilan
Bilbil
Bilen
Bilind
Bilis
Binak
Birzim
Bisar
Bisen
Bitil
Bizat
Bjeshkan
Bjeshkor
Blat
Bled
Bledar
Bledaret
Bledat
Bledian
Bledin
Bledion
Bledor
Bleg
Blegin
Blend
Blendar
Bleran
Blerand
Blerian
Blerim
Bleror
Blerosh
Blert
Blerush
Blet
Bletak
Bletar
Bletmir
Bletor
Blin
Blirim
Blodin
Blond
Boiken
Bonin
Bor
Borak
Boran
Borash
Borbardh
Bores
Borian
Borim
Borsak
Borush
Bregan
Brel
Brerim
Bresha
Bret
Briken
Briz
Brizid
Bruzor
Bubul
Bujar
Bujet
Buklor
Bukuran
Bukurosh
Bukurush
Bulezim
Bulim
Bulin
Burim
Burnor
Burror
Busid
Butar
Butor
Buzagaz
Bylin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Emra mashkullor | Shkronja B ILIR
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Niko Stylos: Gjuha e ilirëve – gjuhë e shqiptarëve
» Dr. Mustafa Ceriq: Bosnja është tokë Ilire dhe unë jam boshnjakë me plis të bardhë në kokë (VIDEO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Emra Shqiptar-
Kërce tek: