MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Clubpeguin hack By Genn1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Clubpeguin hack By Genn1   Sat Dec 27, 2008 1:47 pm

Ky osht ni prog per me hacku club penguinin ose ndryshe Njihen si CP Trainer ka shum modele te ketij lloji por koheve te fundit jan ndaluar nga club penguin dhe nuk mund te perdoren me.Andaj une e gjeta nje e editova dhe e bera per juve funksionon 100% me te mund te beni gjera te ndryshme ne club penguin si p.sh te rritini paret te ecni neper mure te merrni sende te teletransportoheni me rrit veten etj etj.
Ja nje fresh screenshoot by me.
DOWNLOAD :::
sendspace.com b6cgwb
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Clubpeguin hack By Genn1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Hacking Program's-
Kërce tek: