MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Emra ilir te djemve dhe te vajzave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

Pz . Blade


Emra ilir te djemve dhe te vajzave Empty
MesazhTitulli: Emra ilir te djemve dhe te vajzave   Emra ilir te djemve dhe te vajzave EmptyTue Jan 26, 2010 9:58 pm

Edin,-i nga një fjalë e shqipes
Edlir,-i nga një fjalë e shqipes
Edon,-i nga një fjalë e shqipes
Edrin,-i nga një emër vendi
Egzon,-i nga një fjalë e shqipes
Ekloan,-i nga një emër vendi, ilir
Elban,-i nga një emër vendi
Elbar,-i nga një emër vendi
Elbasan,-i nga një emër vendi
Elion,-i nga një emër njeriu, ilir
Elird,-i nga një emër njeriu, ilir
Emirjon,-i nga një fjalë e shqipes
Emnor,-i fjalë e shqipes
En,-i nga një emër njeriu, ilir
Endrin,-i nga një fjalë e shqipes
Endrit,-i nga një fjalë e shqipes
Engjëll,-i fjalë e shqipes
Enian,-i nga një emër njeriu, ilir
Enkel,-i nga një emër njeriu, ilir
Enkelan,-i nga një emër njeriu, ilir
Enkelejd,-i nga një emër njeriu, ilir
Entel,-i nga një emër njeriu, ilir
Entor,-i emër i moçëm
Epidam,-i nga një emër njeriu, ilir
Epikad,-i nga një emër njeriu, ilir
Epik,-u fjalë e shqipes
Erag,-u nga fjalë të shqipes
Eragim,-i nga fjalë të shqipes
Erand,-i nga fjalë të shqipes
Erbardh,-i nga fjalë të shqipes
Erblin,-i nga fjalë të shqipes
Erdet,-i nga fjalë të shqipes
Erdit,-i nga fjalë të shqipes
Erëmim,-i nga fjalë të shqipes
Erëzak,-u nga fjalë të shqipes
Erëgjënd,-i nga fjalë të shqipes
Erin,-i nga një emër vendi
Erind,-i nga një emër vendi
Eris,-i emër i moçëm
Erjon,-i nga fjalë të shqipes
Erlet,-i nga fjalë të shqipes
Erlir,-i nga fjalë të shqipes
Erlis,-i nga fjalë të shqipes
Ermal,-i nga fjalë të shqipes
Ermir,-i nga fjalë të shqipes
Eror,-i nga një fjalë e shqipes
Ershel,-i nga një emër vendi
Erzan,-i nga një emër vendi
Erzen,-i nga një emër vendi
Eshten,-i emër i moçëm
Etrit,-i nga një emër njeriu, ilir
Etritan,-i nga një emër njeriu, ilir

Emra vajzash

Erand/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Eart/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Edit/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Edon/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Edlir/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Edlirian/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Edrin/ë,-a nga një emër vendi
Edlirian/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Edrin/ë,-a nga një emër vendi
Egzon/ë,-a fjalë e shqipes
Eljon/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Elban/ë,-a nga një emër vendi
Elbar/e,-ja nga një emër vendi
Elbaroz/ë,-a fjalë e shqipes
Elbasan/e,-ja nga një emër vendi
Elbun/ë,-a nga një emër vendi
Elegji,-a fjalë e shqipes
Elion/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Elir/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Elirian/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Elon/i,-a nga një emër njeriu, ilir
Emirand/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Emir/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Emirian/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Emirjet/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Emirijon/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Endrin/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Endrit/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Engjëllesh/ë,-a nga një fjalë e shqipes
Enian/ë,-a nga një emër njeriu, ilir
Enis/ë,-a nga fjalë të shqipes
Enklean/ë,-a nga një emër njeriu, ilir
Enkelejd/ë,-a nga një emër njeriu, ilir
Enkel/ë,-a nga një emër njeriu, ilir
Entel/ë,-a nga një emër njeriu, ilir
Epikad/ë,-a nga një emër njeriu, ilir
Epik/ë,-a fjalë e shqipes
Epope,-ja fjalë e shqipes
Erag/e,-ja nga fjalë të shqipes
Eragim/e,-ja nga fjalë të shqipes
Erakënd/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erand/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erblin/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erbor/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erdet/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erdit/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erjet/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erëzak/e,-a nga fjalë të shqipes
Erind/ë,-ja nga një emër vendi
Erin/ë,-a nga një emër vendi
Eris/ë,-a nga një emër i moçëm
Erjet/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erjon/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erkand/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erlet/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erlul/e,-ja nga fjalë të shqipes
Erlis/ë,-a nga fjalë të shqipes
Ermal/e,-ja nga fjalë të shqipes
Ermaj/e,-ja nga fjalë të shqipes
Ermir/ë,-a fjalë e shqipes
Ern/ë,-a fjalë e shqipes
Eror/e,-ja fjalë e shqipes
Ershel/ë,-a nga një emër vendi
Ervjollc/ë,-a nga fjalë të shqipes
Erzen/ë,-a nga një emër vendi
Erz/ë,-a nga fjalë të shqipes
Etlev/ë,-a nga një emër njeriu, ilir
Etnik/ë,-a fjalë e shqipes
Etritan/ë,-a nga një emër njeriu, ilir
Etrit/ë,-a nga një emër njeriu, ilir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Emra ilir te djemve dhe te vajzave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Emra Shqiptar-
Kërce tek: