MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 lajmi 1.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: lajmi 1.   Wed Jan 27, 2010 12:08 am

“Real tashme po bisedon per te marre sherbimet e Ibrahimovic. Dje u organizua nje takim mes perfaqesuesve te klubit madrilen dhe agjenteve te lojtarit”- thuhet ne te perditshmen spanjolle “Marca”.

“Nese do te behej nje propozim interesant atehere edhe vete trajneri portugez i Interit Jose Mourinho nuk do te kundershtonte kalimin e lojtarit ne Spanje”- shton me tej gazeta “Marca”.

Real vazhdon me merkaton e tij te bujshme dhe te kushtueshme megjithe kritikat e marra qe i cilesuan blerjet e Real “vulgare dhe te pabazuara ne realitetin e futbollit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
lajmi 1.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet që Behgjet Pacolli të zgjedhet president

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: