MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 lajmi 9.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: lajmi 9.   Wed Jan 27, 2010 12:14 am

Basketbollisti i njohur Florian Miftari është afër marrëveshjes me skuadrën Big Brother Bashkimi.

Miftari, i cili se fundit mbrojti ngjyrat e Pejës, ka mundësi që shumë shpejt të “aterrojë” në Prizren.

“Jemi në negociata më Miftarin dhe se bisedimet po rrjedhin mirë. Ne jemi të interesuar për shërbimet e Miftarit dhe besoj se do të arrihet marrëveshja më Miftarin”, thonë zyrtarët e Bashkimit.

Ndërkohë Miftari, ka kërkuar që Komisioni i Garave t’ia zbutë dënimin e marrë në fund të sezonit të kaluar, kur Miftari ishte dënuar për shkak të eksesit në takimin e “play-off-it” në mes Pejës dhe Bashkimit. Nëse Komisioni i Garave i zbut dënimin Miftarit, ai qysh në janar mund të bëhet pjesë e skuadrës së BB Bashkimit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
lajmi 9.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet që Behgjet Pacolli të zgjedhet president

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: