MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 lajmi 10.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: lajmi 10.   Wed Jan 27, 2010 12:15 am

Neser prej ores 16;30 zhvillohen të gjitha ndeshjet e javës së fundit në Raiffeisen Superligën e Kosovës për edicionin garues 2008/2009 dhe takohen .

Drita - 2.Korriku,Vëllaznimi-Istogu,Kosova e Vushtrise –Gjilani,Trepça 89-Trepça

Drenica-Prishtina,Besiana-Hysi,Ferizaj-Besa ,Flamurtari-Ulpiana

Dilema e vetme e cila pritet të zgjidhet këtë javë është rreth skuadrës së gjashtë e cila do të bie në një rang më të ulët të garave, ngase tashmë kampione është shpallur Prishtina, kurse nga shoqëria elite dihet se do të përshëndeten Drita, 2 Korriku, Istogu, Besiana, Ulpiana
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
lajmi 10.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet që Behgjet Pacolli të zgjedhet president

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: