MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Saranda - Vallja e Burrave.mp3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Saranda - Vallja e Burrave.mp3   Wed Jan 27, 2010 2:07 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Saranda - Vallja e Burrave.mp3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fatmir Halimi: Vallja e yjeve dhe Vargjet e lira (Lasgush Poradeci dhe Migjeni)
» Intervistë nga Albert Zholi:Flet këngëtarja surprizë e “Maratonës së këngës Popullore” Saranda
» Skënder R. Hoxha: Poezia për fëmijë e Hasan Hasnait - tema e motive
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TË JETOHET NË NJI SHOQËRI KU VRASËSIT E BURRAVE TË SHQUAR SHQIPTARË SORROLLATEN LIRSHËM?
» Besim Muhadri & Dukagjin Markaj: Vrasja e burrave në Kusur të Hasit në prill të vitit 1941 – pjesë e skenarëve serb për shfarosjen e shqiptarëve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: