MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Mes dy thikash

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

Pz . Blade


Mes dy thikash Empty
MesazhTitulli: Mes dy thikash   Mes dy thikash EmptyWed Jan 27, 2010 2:21 am

LDK dhe AAK kanë vendosur ta copëtojnë LDD’në. Ramush Haradinaj ia mori Nexhat Dacit komplet Degën e Kaçanikut. Fatmir Sejdiu dhe Isa Mustafa po mundohen t’i rikthejnë në LDK figurat qendrore të LDD’së. Nexhat Daci, në një bisedë për Express, thotë se këto dy parti po e shfrytëzojnë mungesën e ligjshmërisë në vend dhe po i godasin partitë që nuk kanë shërbime sekrete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mes dy thikash
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: lajmet-
Kërce tek: