MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqipëria e gatshme t’i shesë armë Kosovës, plane të blejë edhe për vete

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Shqipëria e gatshme t’i shesë armë Kosovës, plane të blejë edhe për vete   Wed Jan 27, 2010 2:21 am

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Arian Starova, thotë se tregtia e armëve nuk është sekrete dhe se Shqipëria në përputhje me ligjet ndërkombëtare mund të ushtrojë këtë veprimtari. Në një intervistë për RTK-në, seksioni radiofonik, Starova ka thënë se Kosova është një ndër vendet ku Shqipëria mund të shesë armatim, sikurse mund ta bëjë edhe më të tjerë. Por Starova veçon se kjo është çështje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shqipëria e gatshme t’i shesë armë Kosovës, plane të blejë edhe për vete
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ismet Ramadani:“Harta e shqipërisë etnike” si shkas...
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !
» Hilmi Saraçi: Aziz Zhilivoda luftëtar dhe udhëheqës i shquar për Shqipërinë etnike (1912 – 1994) (VI)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: lajmet-
Kërce tek: