MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 STOP trojan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FoX CoNn
MesazhTitulli: STOP trojan   Thu Dec 18, 2008 9:02 pm

Ky Sherben per ndalimin e Trojanave Dhe te virusave qe te paraqiten ne Kompjuterin Tuaj.Ju e dini se kompjuteri juaj mund te jet ne rrezik nese ka nje trojan ose virus por ju beni ndalimin e tyre.

1.Download-->http://www.loycn.com/en/trcl/Tvksetup.exe
2.Download-->http://www.toggle.com/lv/software/download/kl51555.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
STOP trojan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» STOP DISKRIMINIMIT RACIAL TË FËMIJËVE SHQIPTARË NË MAQEDONI! (NË DITËN NDËRKOMBËTARE TË FËMIJËVE )

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Hacking Program's-
Kërce tek: