MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beckham’ët dëshirojnë të kthehen në vendlindje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Beckham’ët dëshirojnë të kthehen në vendlindje   Wed Jan 27, 2010 2:24 pm

Thuhet se David dhe Victoria Beckham, dëshirojnë të kthehen në Britani të Madhe.

Mesfushori nga Anglia dhe ish-anëtarja e Spice Girls tani jetojnë në Los Angeles, megjithëse Davidi është kthyer në formë huazimi në klubin italian AC Milan, dhe do të jetë atje deri në fund të sezonit futbollistik 2009/10.

Një burim për Heat, tha: "Që të dy kanë vendosur që të kthehen përsëri në Mbretërinë e Bashkuar, dhe kjo sa më shpejt të jetë e mundur.

"Ideja e zhvendosjes së fëmijëve është e vështirë për ta përballuar."

Burimi i njëjtë gjithashtu pohon se Viktoria ishte lënduar nga kritikat e marra nga gjyqtari i saj mysafir në American Idol dhe gjithashtu ishte e pakënaqur me paraqitjen e saj në spektaklin e talentëve.

"Viktoria e ka shiquar disa herë veten në American Idol dhe ajo e urren mënyrën se si ajo duket dhe tingëllon aty ... Ajo i tha Davidit, se ajo nuk do të bëjë ndonjë vepër madhore në TV përsëri dhe se nuk do të nënshkruajë më për ndonjë paraqitje në seri televizive."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Beckham’ët dëshirojnë të kthehen në vendlindje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: V.I.P-
Kërce tek: