MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Monica Bellucci është përsëri shtatzënë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Monica Bellucci është përsëri shtatzënë   Wed Jan 27, 2010 2:24 pm

Bukuroshja italiane është përsëri shtatzënë, thotë revista "People”.

Bellucci (45) dhe burri i saj, Cassel (45) në pranverë do të kenë edhe një fëmijë të dytë. Çifti i martuar në vitin 1999 dhe tashmë ka një vajzë pesë-vjeçare, Deva’n.

Aktorja, e cila është fotografuar gjatë shtatzënisë së saj të parë në revistën e mirënjohur “Vanity Fair” nuk u paraqit në publik që nga fundi i filmit "Baaria", pasi që shtatzëninë e dytë është duke u përpjekur për të mbajtur të fshehtë, ka zbuluar nga një burim i afërt me çiftin.

Cassel, i njohur për filmat e tij "Urrejtja", "Crimson Rivers" dhe "Ocean's Eleven", së shpejti përfundon incizimin e "Black Swan" me Natalie Portman dhe Mila Kunis.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Monica Bellucci është përsëri shtatzënë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Baki Ymeri: Poezi rumune - Monica Mureşan

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: V.I.P-
Kërce tek: