MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Man United VS. Man City

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Man United VS. Man City   Wed Jan 27, 2010 2:28 pm

Manchester United nuk kanë shqetësime rreth lëndimeve të reja ndërsa ata kërkojnë që të kthejnë një deficit nga humbja 2-1 në gjysmëfinalen e Kupës Carling, nga rivali i qytetit, skuadra e Manchester City.

Mbrojtësi serb, Nemanja Vidic është mënjanuar për ndeshjen pasi ka një problem në këmbë.

Ylli brazilian i Manchester City, Robinho është në dispozicion, pavarësisht negociatave me dy klube braziliane për bashkim me anë të huazimit. Mirëpo, ai do të jetë aty dhe i gatshëm për derbin më të përfolur të qytetit të Manchester.

Kolo Toure është kthyer nga garat e Kupës së Kombeve në Afrikë, ndërsa Emmanuel Adebayor mund të jetë në stol pas kthimit nga një udhëtim i tmerrshëm, në të cilin u sulmuar skuadra e tij kombëtare. / bbc / foto: zimbio / 27 janar 2010
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Man United VS. Man City
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: