MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ancelotti: Manchester janë asgjë pa Rooney-n

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Ancelotti: Manchester janë asgjë pa Rooney-n   Wed Jan 27, 2010 2:28 pm

Trajneri i Chelseat, Carlo Ancelotti, mendon se Man United janë skuadër që varet nga një lojtar.

Ancelotti mendon se United nuk do të mund të fitonin ligën pa yllin e tyre 20 golësh, Wayne Rooney.

Ancelotti, skuadra e të cilit do të ballafaqohet sonte me Birmingham, tha: "Me mungesën e Didier, kemi patur rastin të inkuadrojmë lojtarë tjerë të fortë, shumë të mirë. Kemi pasur një Nicolas Anelka dhe një Daniel Sturrdge të shkëlqyeshëm.

"Por pa Rooney-n do të ishte shumë e vështirë për United të fitonte titullin. Ai është një lojtar deqiziv për Man United.

"Ne kemi arritur të mbahemi pa Didier Drogba-n pasi kemi një tjetër sulmues të klasit botëror i cili është Anelka."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ancelotti: Manchester janë asgjë pa Rooney-n
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: