MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Toni një muaj jashtë fushe!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Toni një muaj jashtë fushe!   Wed Jan 27, 2010 2:29 pm

Futboll. Sulmuesi i Romës, Luca Toni, mund të mungojë një muaj si pasojë e lëndimit që pësoi në ndeshjen kundër Juventusit.

Il Corriere dello Sport njofton se italiani ka lënduar pulpën e këmbës së djathtë, kështu që mund të komplikohet një problem të cilin Toni e ka pasur gjatë javës që shkoi. Pritet që Toni t’iu nënshtrohet edhe disa ekzaminimeve tjera mjekësore për të vërtetuar diagnozën, dhe nëse është e vërtetë, atëherë do t’i nevojiten së paku 30 ditë për t’u rikuperuar.

Kjo mund të jetë një goditje e rëndë për Romën, duke qenë se sulmuesi sapo është huazuar nga Bayern Munichu. / fakti / footballteamplayers / 26 janar 2010
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Toni një muaj jashtë fushe!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Toni Nokaj: Pushka e Haradinajve
» Istogu në gjendje të jashtëzakonshme

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: