MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Klivlendi iu gëzua fitores në Majami

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

Pz . Blade


Klivlendi iu gëzua fitores në Majami Empty
MesazhTitulli: Klivlendi iu gëzua fitores në Majami   Klivlendi iu gëzua fitores në Majami EmptyWed Jan 27, 2010 2:35 pm

Basketbollistët e Klivlend Kavalirs kanë mposhtur Majami Hit, me rezultat 92:91 në derbin e mbrëmjes së kaluar në NBA, ku protagonist kryesor ishin Duejn Uejd dhe Lebron Xhejms.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Klivlendi iu gëzua fitores në Majami
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: