MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 emra djem me a

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

Pz . Blade


emra djem me a Empty
MesazhTitulli: emra djem me a   emra djem me a EmptyWed Jan 27, 2010 2:40 pm

Emra DJEMT Origjina / Kuptimi
Abedin emer i moqem
ADAMAT-i nga një emer njeriu, ilir
ADAN-i nga një emer njeriu, ilir
Adhurim
Adil
ADILON ADILONI-AUSTRI
Adis
ADMET-i nga një emer njeriu, ilir
admian
admir emer i ri
ADMIRIM-i fjalë e shqipes
Adnan emer musliman Mbrojtes i pronesis
Adnor
ADOMAT-i nga një emer njeriu, ilir
Adonis
adonit
ADRI emer shume i bukur
ADRIAN-i nga fjalë e shqipes
Adriatik
Advan
Afet india do te thote ´´problem´´,kurse nga turqishtja do te thote me ´´fal´´
AFRIM-i fjalë e shqipes
AFRON-i nga fjalë e shqipes
agenor emer i par ilir
AGIM-i nga fjalë e shqipes
AGIMOR-i fjalë e shqipes
agnis
agnon emer 27 vjeqar shum i bukur dhe i rrall
AGON-i nga fjalë e shqipes
Agonis
AGRIN-i nga një emer njeriu, ilir
AGRON-i nga një emer njeriu, ilir
agustin emre modern
AIDAN-i nga një emer njeriu, ilir
AIGIN-i nga një emer njeriu, ilir
AIMIR-i nga fjalë e shqipes
Ajas luan nga fjal arabe
AJRIM-i fjalë e shqipes
Akil emer i vjeter
AKON
alajdin emer musliman
ALARON-i nga një emer njeriu, ilir
ALASIN-i nga një emer njeriu, ilir
ALBAN-i emër i moçem
Albanit emer shqiptar
ALBANOR-i nga një emër i moçem
albatrit
ALBEHAR-i nga fjalë e shqipes
Albert
albes emer ilir
Albi
ALBIAN emer i moqem shqiptar
albijan
albin
ALBINOT EMER SHQIPTARI
albion
Albison Emer Ilir
albnor
Albonis Emer shqiptar
ALBONIT
ALBOS esht emer ilir
albrim
albulent vjen nga nje fjale turke
Aldin fame fetare
aldion
Aldrin Nga fjalë e Shqipes
Aleks i huaj
aleksander ( ra) figure e njohur ne histori
alfred zoti i dejnit
ALGAS-i nga një emer njeriu, ilir
ali emer turk
alien Vjen nga jashtoksoret
Alim
alis
alisi
allbin
Alltan
ALMAT-i emër i moçem
Almerin
almir esht emir i bukur
alon
alor
ALRON EMR ILIR
altin-i
Alton
alvin shok i mir
alvis
ALZAN-i nga një emër njeriu, ilir
ALZEN-i nga një emër njeriu, ilir
AMANT-i nga një emër njeriu, ilir
AMANTIN-i nga një emër vendi
Amar arbe jete gjat
Amin
Amir emer i gjuhes arabishte ,Amir-princ
amlin shqipetar
Amor
ANDAM-i nga një emër njeriu, ilir
ANDEN-i nga një emër njeriu, ilir
Andi
ANDIK-u nga një emër njeriu, ilir
ANDIN-i nga një emër njeriu, ilir
Andion
ANDON
Andor emër i një vendi
Andri emer internacional
Anduen
Anes emer musliman
anik musliman kuptimi /elegant
ANIL-i nga një emër njeriu, ilir
anis
Anteanit
ANTIAM-i nga një emër njeriu, ilir
Antigon
antik koha antike
Anton
Antonio
Anuar nuk e di
Apollon emer shqip
Ar valla se di haahah
ARANIT-i emër i moçem
ARB-i nga një emër vendi
ARBAN-i nga një emër vendi
Arben
ARBËNOR-i fjalë e shqipes
Arber emer i mocem
ARBËR-i fjalë e shqipes
ARBËRESH-i fjalë e shqipes
ARBËRIM-i nga një fjalë e shqipes
ARBËROR-i fjalë e shqipes
arbes
arbi musliman
ARBIAN-i nga një fjalë e shqipes
Arbias emer shqip djali jem
Arbion
arbios
Arblind ari/blind
ARBOR-i nga një fjalë e shqipes
arbrion
ARD-i nga një emer vendi, ilir
Ardi sipas Bibles, biri i Bunjaminit
ARDIAN-i nga një emer njeriu, ilir
Ardiol Lloj Vitamine
ardion
ARDIT-i nga një fjalë e shqipes
ardon emri i gjalit minxhes
Ardonis
Ardonit
ARGENT emer shum i mir
Arges Emer qyteti dhe lumi ne Rumani, emri i nje prej tre ciklopeve qe beni rrufete e Zeusit
ARGJEND-i fjalë e shqipes
ARGJENT Argjendi
argon
Ari
arian
ARIANIS nga fjala shqipe...
ARIANIT-i emër i moçem
Aridon
ARIGON SHQIP
Arijan
Arijon e ka djali im (dukati jon
ARION-i nga një emër njeriu, ilir
Aris
ariton
Arjan propozohet nga fiset shqiptare Arjanet
Arjanit Nga një emër njeriu, ilir
arjon
arjonit emer ilir
ARLIND-i nga fjalë e shqipes
armand emer internacional
Armando emer shqipetar
Armel
ARMEND-i nga fjalë e shqipes
Armin
ARMIR-i emër i moçem
armond
Arnet
Arnis
Arniti
Arnon emer ilir
aron
arsen arsen
arsi
ARSIM-i fjalë e shqipes
ART-i fjalë e shqipes
ARTAN-i nga një emër njeriu, ilir
ARTAS-i nga një emër njeriu, ilir
ARTI
ARTIAN-i nga një emër njeriu, ilir
ARTIJON-i .... emer internacional
Artim
ARTIN-i nga një fjalë e shqipes
artiol
artion
artir shqiptare
Artist
Artit
ARTMIR-i nga fjalë e shqipes
Arton Emer i njohur shqiptar
ARTOR-i nga një emër njeriu, ilir
ARTORAN-i nga një emër njeriu, ilir
artur nga iliria dhe ish mbreti i par i asaj kohe
ARVEN-i nga një emër vendi
ARZEN-i fjalë e shqipes
ASDREN-i nga një pseodonim
Asim Emer Shqip_ dhe musliman
ASTRIT-i fjalë e shqipes
ATDHE-u fjalë e shqipes
Atdhetar atdhetar
atijon
atlantik
atrenis
AUDAT-i nga një emër njeriu, ilir
augen kuptimin nuk ja di po e ka nje shok
Aulon emri i vjeter i vlores
Aurel
AURON
Avdurrahim
avdyl
Avenir Itali/vjen nga folja avere e ardhme
Avni
Aziz Emer me prejardhje Ilire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
emra djem me a
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Emra Shqiptar-
Kërce tek: