MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 emra djem me e

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

Pz . Blade


emra djem me e Empty
MesazhTitulli: emra djem me e   emra djem me e EmptyWed Jan 27, 2010 2:42 pm

Emra DJEMT Origjina / Kuptimi
Edeni kopshti i zotit
edenis emer nis qe do te thot lis
Edi internacional
EDIN-i nga një fjalë e shqipes
Edion
Edis
Edison
Edit Nje bure bujar Kosovar
EDLIR-i nga fjalë të shqipes
Edmir
Edmon
Edmond
Ednard
ednit
Edomnd sepse i dashuri im eka kit emer
EDON-i nga një fjalë e shqipes
EDONIS INTERNACIONAL
edonit nuk e di valla veq emer i bukur asht
EDRIN-i nga një emër vendi
Edrit
Eduan
EDUARD-I emer i bukur shqiptar
Eduart shqip ai qe don artin e duan te gjitha
Edvin
Egli Vjen nga italishtja
EGZON-i nga një fjalë e shqipes
ejup
EKLOAN-i nga një emër vendi, ilir
ELBAN-i nga një emër vendi
ELBASAN-i nga një emër vendi
Eldi
Eldian
eldin si emri eldi
eldini si eldi palihdje
Eldion
eldon
eldorado brazil
Eleonit nga një emer njeriu, Ilir
ELIDON
ELION-i nga një emër njeriu, ilir
elior
ELIOT
ELIRD-i nga një emër njeriu, ilir
Elis
Elison
eljon
Elkuran emer kuranor
Elmedin
elmond
ELON
Elsadat esht i shkruar ne der te qabes
ELSON
eltion emri me i bukur qe kam degjuar ndonjeher
ELTON
elvi
Elvin
Elvis
Emil
Emin emer musulman
Emir
Emiran
emirjan i bukur
EMIRJON-i nga një fjalë e shqipes
Emrash Emer i vjetër Ilir
Endi Emer amerikano/shqiptar
Endion
endis
endri e ka djali im
Endrik nuk di
ENDRIT-i nga një fjalë e shqipes
Eneo
Enes
ENEVER EMER ILASHT-DMTH SHKELQIM
Engjelin emer kosovar
Engjell emer i vjeter shqipe
Engjull
eni
enian nga nje emer njeriu ilir
enid
Enis
ENKEL-I nga një emër njeriu, ilir
ENKELJED-i nga një emër njeriu, ilir
eno I huaj
ENORJON
enrik
Enris
ENSAR emer i vjeter
ENTEL-i nga një emër njeriu, ilir
Enton
entor emer i nje njeriu ilir
ERAG-u nga fjalë të shqipes
ERAGIM-i nga fjalë të shqipes
ERALD SE DI VALLA
ERAND-i nga fjalë të shqipes
erandi
ERBARDH-i nga fjalë të shqipes
ERBLIN-i nga fjalë të shqipes
erdek det ne turqi
ERDET-i nga fjalë të shqipes
Erdi emer ne kuran
Erdim
Erdin
Erdiol
ERDIT-i nga fjalë të shqipes
Erdon
ERDONIT
Erduan erë duhani
Erëblin
Eregjin-i
Erenik nga një emer lumi
Erenis nga një fjalë e shqipes
Ergin
Ergis emer i vjeter
ERGON GREKE(Puntor i mïrë si dhe kerkon Zilin e vet dhe e bën)
eridon ylli me i lart ne qiell
ERIJON RRJEDH NGA????SE DIJA??SORRY
Erik emer i huaj
erikson telefon
Erin emer i moqem
ERIND-i nga një emër vendi
Eriom Era e detit Jon dhe kuptimi tjeter era jone (d.m.th era e prinderve)
Erion nga nje fjal shqipe
erionit
ERIS-i emër i moçëm
erison
erit-i e.pacolli
ERJON-i nga fjalë të shqipes
ERKAM emer musliman
ERKAN ITALJANEROMAKE
ERKAND-i nga fjalë të shqipes
ERLET-i nga fjalë të shqipes
Erlind
ERLIS-i nga fjalë të shqipes
ERMAL-i nga fjalë të shqipes
Ermi
ERMIR-i nga fjalë të shqipes
ernes emer fetar
Ernest shkrimtar
Ernis
Erodit turki
Eroll emer nga Turqija
ERON nga nje fjale e shqipes
eroni
eros
ERTOL
Erton
eruan vallaj loke, spodi spodi
erudit
Ervin
Ervis-i
ERZEN-i nga një emer vendi
Esat nuk ja di kuptimin
Etalon
Etnik emer ilir
etris
ETRIT-i nga një emër njeriu, ilir
Eugen Sy
EULIN
Euron emer vetvendosje
Evis emer internacional
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
emra djem me e
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Emra Shqiptar-
Kërce tek: