MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Trick per pc 1.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

Pz . Blade


MesazhTitulli: Trick per pc 1.   Wed Jan 27, 2010 8:03 pm

Pasi nuk po kemi si me humb kohen po editojm file te Kompjuterave Ketu po i shenoi me radhe 22 tricka qe i kam editu filet e kompjuterit dhe qe kan efekte pra une jam editues i tyre sepse krijues eshte kompjuteri

Ndrysho kontrollimin e Diskut Autocheck.exe Time-out (Zgjatjen e Skanim diksut)
Zgjatja e kohes nga 10 sekonda ne 3 sekonda
Shko
Start
Run
regedit.exe (enter)
pastaj shko sipas udhezimeve

[HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetContro lSession Manager]
"AutoChkTimeOut"=dword:00000003
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Trick per pc 1.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Tjera-
Kërce tek: