MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Trick per pc 11.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

Pz . Blade


Trick per pc 11. Empty
MesazhTitulli: Trick per pc 11.   Trick per pc 11. EmptyWed Jan 27, 2010 8:07 pm

Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.
(Kjo eshte metod shum e mire e hap Start Menune dhe item dritaret tjera me pak se nje second).
Shko
Start
Run
regedit.exe (enter)
pastaj shko sipas udhezimeve

[HKEY_CURRENT_USERControl PanelDesktop]
"MenuShowDelay"="2"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Trick per pc 11.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Tjera-
Kërce tek: