MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 emraa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

Pz . Blade


emraa Empty
MesazhTitulli: emraa   emraa EmptyWed Jan 27, 2010 8:20 pm

Aba është shkurtimi i emrit albulena
ABETARE-ja fjalë e shqipes
ADA NGA ROMANI ILIADA
ADEA nga një emër njeriu, ilir
adeja
Adela
ADELAJDA
adelin-a
Adelina nje emer shqiptar
adelisa nuk e di
adelona
Adenisa
Adesa
Adhuresa E adhuruar
adhureta
adhurime
adia
Adiana Emer Europian dhe shum Moderne
Adina
Adisa emer shqip
admiana
adnita
adnora
adonesa emer i mocom
adonisa
Adonita Se di
adriana emri i vajzes sime emeri bukur
ADRIANË-a nga një emër vendi
aedona
Aela Emer MUSLIMAN
AFEIDË-a nga një emër njeriu, ilir
AFËRDITË-a fjalë e shqipes
Aferina Emer i ri
afina emer shteti
afrina
AFRONA FJAL ME KUPTIM AFRIMI
AFRORE-ja nga një fjalë e shqipes
agilona
agnesa emer inter nacional
AGNESË-a emër i moçëm
Agneza emri beqare
agojdita
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
emraa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Emra Shqiptar-
Kërce tek: