MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sit ja nrrojm pamjen msn-s

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FoX CoNn
MesazhTitulli: sit ja nrrojm pamjen msn-s   Fri Dec 19, 2008 12:32 am

http://www.msgpluslive.net/ pastaj e downlodon dhe kur te downlodoet e instalon dhe shkon kshtu shkojm NEXT> shkojm INSTALL THE SPONSOR PROGRAM(THENK YOU!) dhe NEXT asht posht edhe ACEPT pastaj shkon OK dhe ACEPT dhe NEXT dhe fillon instalimi pasi te bahet instalimi shkoni GET SKINS TO PERSONALIZE THE LOOK OF YOU MESSENGER........ tani qelet ni faqe dhe cilen don ja ban downloads dhe masi tja bani downloads shkon e E QELNI IMMELLIN dhe shkon te ikona ku e kini downlodu dhe e klikon 2 her dhe shkon IMPORT mshelet msn-ja dhe del ne form tjeter ok kshtu bahet msn-ja si don ti...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
sit ja nrrojm pamjen msn-s
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Hacking Program's-
Kërce tek: