MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hin ne pc tjeter pa e ditur ai

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ahg-info
Admin
ahg-info


MesazhTitulli: hin ne pc tjeter pa e ditur ai   Fri Dec 19, 2008 11:10 pm

Programi quhet Asb May 2.3 dhe eshte dhe ne gjuhen shqipe.
Ndoshta programi ka viruse por mos e downloadoni gjithashtu as mos e instaloni pa pasur activ antivirusin.
Sugjerim!!!
Momentin qe do beni Conectin keni kujdes sepse po te luani mausin i leviz shigjeta edhe viktimes.
Ne ket link e download:
megaupload.com 0xli74zd



--------------------------------------------------------------------------------
Kalo Mir Ne Forumin Ton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
hin ne pc tjeter pa e ditur ai
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Tjera-
Kërce tek: