MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me Rikthy Pc-ne tonde mbrapa Per me kthy PC tuaj nje muaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ahg-info
Admin
ahg-info


MesazhTitulli: Si me Rikthy Pc-ne tonde mbrapa Per me kthy PC tuaj nje muaj   Fri Dec 19, 2008 11:15 pm

Per me kthy PC tuaj nje muaj mbrapa apo me shume se nje muaj duhet me ane te kesaj metode
start>programs>accessories>system tools> system restore
pasi te klikoni system restore ju hapet nje faqe dhe pastaj klikon next tani me ane te ketyre shenjave >< e kqyre se ne qfar kohe mundesh me rikthy pc-n
por me sa e dij une pc mundesh me rikthy deri ne ate dat kur e ki formatizu mas mrami deri ne atev dat mundesh me rikthy
.
Kjo vlen per ata qe nuk din me rikthy ...
Mundeni me Kthy ne diten qe keni qejf ju..Smile--------------------------------------------------------------------------------
Kalo Mir Me Forumin Ton Www.AhG-Info.Tk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Genn1
Admin
Genn1


MesazhTitulli: Re: Si me Rikthy Pc-ne tonde mbrapa Per me kthy PC tuaj nje muaj   Tue Dec 23, 2008 10:07 pm

shum thnx man me ka vyt a mujna me kthy edhe para 1 vjete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me Rikthy Pc-ne tonde mbrapa Per me kthy PC tuaj nje muaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Tjera-
Kërce tek: