MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Info
Mir Se Vini Tek AHG-INFO Ju Mir Presum Ne Forumin Ton Per Ma Shum Informata Kontakto Sunaj_1993@live.com & Gzimi.che@hotmail.de Ju Deshirojm Knaqsi
Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Www.AhG-inFo.Tk

 
Asnjë mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Moderator: WebManster
00
Asnjë mesazh i ri

RRegullat e Forumit

Ketu Jon rregullat e forumit AHG
44Drug Effects On ...
Tue Aug 02, 2011 1:33 pm
SkeliSle  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmrim nga ahg-info

Ktu do tju Lajmrojm per Qdo te re qe te ket N`Forum
11Lajmrim
Tue Dec 23, 2008 10:16 pm
Genn1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantohu

PreZantohu Para Se Te PoStoSh
1722dr.virus
Thu Apr 07, 2011 7:21 pm
dr.virus shqiperia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sherbime FaLas

Oferta & Kërkesa Në Sfera Të Ndryshme Per Antar Te AhG-Info-së
715VPS Trial Vetem ...
Thu Aug 22, 2013 12:49 am
wregen Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Biset Me AhG-InFo

Ktu bisedojn veq Stafi Web master, Admin, Super mod, Moderator, Vip etj..
114Ketu Mund te Bon...
Fri Jul 20, 2012 1:47 am
b4ckd00rman1ac Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

lajmet

lajmet ketu
89Milano, vritet s...
Wed Jan 27, 2010 2:25 am
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet e Portalit

Lajmet e Portalit
00
Asnjë mesazh i ri

Reklamo WebFaqen Tonde

Ktu Reklamo WebFaqen TOnde Qite Edhe Ni Link Te ahg-info
1314wWw.dObRidOlli-C...
Thu Apr 29, 2010 2:45 am
wWw.dObR  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzikë Shqip { HITE }

Ketu Muzik Shqip Mund te Gjeni
4747MC Qoppa - Arpag...
Wed Jan 27, 2010 8:33 pm
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kërko Muzikë Shqip

Ketu mund te kerkoni Muzik
11feine
Mon Nov 15, 2010 10:02 am
huiru Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sport

Ktu Mund Te PosTONI sPORT
4141Klivlendi iu gëz...
Wed Jan 27, 2010 2:35 pm
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Artet Figurative

22Comprar Viagra. ...
Sat Jul 30, 2011 3:23 am
Cinledea  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Moda dhe Estetika

Ketu gjeth qka per Moda dhe Estetika
00
Asnjë mesazh i ri

Bota Muzikore

Këtu do të postojmë të gjitha të rejat rreth Muzikës Shqiptar Nën-Forume: Tekste Këngësh Shqip, Tekste Kengesh Te Huja
00
Asnjë mesazh i ri

Kinemaja

Gjithëka në lidhje me kinemanë... Regjizorë, aktorë, lajme, kuriozitete etj. Nën-Forume: Aktorët e huaj, Aktorët Shqiptar
22Morina: Përveç “...
Wed Dec 24, 2008 9:13 am
Genn1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Foto/Galeri

Ketu postoni Foto Nën-Forume: VIP-a Shqiptarë, Foto Lajm, Wallpapers, Fotot e Aktorve, Fotot e Futbollistave, ViP-at Te huaj
1616m.jackson
Wed Jan 27, 2010 3:32 pm
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina Shqiptare

Receta gatimi 100 % tradicionale shqiptare .
00
Asnjë mesazh i ri

Hacking & Security

Ketu do te gjeni dhe postoni gjithçka per Hacking&Security,po ashtu këtu mund te gjëni edhe licensat e shum programeve te cilat paguhen, e ne ju mundesojmë që ato ti keni falas
00
Asnjë mesazh i ri

Hacking Program's

Këtu Mundeni Të Gjeni Shumë Gjëra Mbi Boten E Hackingut Dhe Mundë Ti Vendosni Programet E Punuara Nga Ju
199202!!!
Fri Aug 06, 2010 7:24 pm
Hot Fire  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Cracks aNd Serials

Këtu Në Kët Tem Mundeni Të Bëni Kërkesa Për Shum Cracks & Serials Të Ndryshme , Por Mundeni Të Gjeni Dhe Shum Seriale Të Shum Programeve Që Jan Postuar Nga Antarët , Klikoni Buttonin " Kërko " Para Se Të Postosh Këtu
99Qe 1 Program Per...
Fri Dec 19, 2008 5:25 pm
FoX CoNn Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Warez

Ne kete sekcion mund te gjeni te gjitha warez! Do te jet nje mix programesh, filma, albume, dhe te gjitha falas, nuk ju nevoitet kurrfare license apo diçka qe duhet te paguani ju!
00
Asnjë mesazh i ri

Tutorials

Në këtë forum do të këtë shumë tema dhe postime interesante, qe do tju ndihmojnë juve në shum gjëra.
13Si Me Bo Hacked ...
Sun Jun 07, 2009 4:50 pm
TheJoker  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

TV / Telefonia

Ketu do te gjeni gjithçka mbi Telefonat dhe TV.
00
Asnjë mesazh i ri

Internet

Ketu postoni te rejat mbi internetin dhe sherbimet e tij.
22.::Download mozi...
Wed Jan 27, 2010 12:00 am
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Visual Basic

Ketu mundeni te gjeni Code apo shum gjera tjera per Visual Basic.
00
Asnjë mesazh i ri

Java

Diskutime , Komente , Kode Të Ndryshme Rreh Gjuhës Programuese Java.
00
Asnjë mesazh i ri

HTML / DHTML

PHP , MySqL , SqL & ScRipT's
00
Asnjë mesazh i ri

PHP , MySqL , SqL & ScRipT's

Mesime Të Ndrysme Rreth Këtyre Gjuheve Progamuese Pytjet Të Ndryshme Një Ashtu Edhe Ndihm Mund Të Kërkoni.
00
Asnjë mesazh i ri

WindoWs

Në Këtë Tem Mundë Të Postoni Vide Dhe Tekste Mësime Për Windrows Dhe Produktet E Ti
1919Style XP 3.0
Wed Jan 27, 2010 3:22 pm
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

LiNuX

Në Këtë Tem Mundë Të Postoni Vide Dhe Tekste Mësime Për Linux Dhe Unix.
00
Asnjë mesazh i ri

Historia,gjuha dhe arti Shqiptar

Diskutoni mbi historinë , gjuhen dhe artin tone Shiptare.
66Migjeni
Tue Jan 26, 2010 10:29 pm
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

V.I.P

Te rejat, thashethemt dhe gjithçka mbi VIP-at postoni ketu
55Monica Bellucci ...
Wed Jan 27, 2010 2:24 pm
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Film / Movies

Këtu Mundeni Të Vendosni Filma Të Ndryshem Si: DvD , DiviX Mund T'Ju Ndihmojme Rreh Kërkeses Së Filmit Që Dëshironi Ju.
1212Avatar mposht Ti...
Wed Jan 27, 2010 2:22 pm
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

SHOPPING

Publikohen produktet të ndryshme nga anëtaret e forumit nga Kompjuteri deri tek paisjet më të vogla që ju kan mbetur dhe nuk i gjeni vend dotë për ti futur në përdorim.Gjithashtu ketu mund te beni edhe ndrrime. -ALH nuk merr persiper asgje per prodhimet qe shiten dhe nderrohen.
22Shes AntiVirus A...
Tue Jan 26, 2010 10:37 pm
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

MSN Messenger

MSN Messenger , Hotmail , Netmeeting Dhe Msn Groups Postoni Të Gjitha Këtu , Nëse Ju Keni Dëshir Të Pyetni Diçka Rreh MSN Messenger Atëher Pyetni Këtu
57MsN PASSWORD Fre...
Sat Apr 17, 2010 1:03 pm
AlbanianPsyCho Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Yahoo Messenger

Tema Për Yahoo Messenger Dhe Për Programe E Trik's Të Yahoo's Postoni Këtu , Dhe Mundë Të Pyetni Rreh Yahoo Messenger Gjithçka.
44yahoo sports
Wed Jan 27, 2010 8:17 pm
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Skype, AOL, AIM, ICQ

Mundeni Të Bëni Biseden Mbi Këto Klientet Që Kemi Shkuar Dhe Mundeni Të Shkuarni Problemet E Juaja Që Keni
00
Asnjë mesazh i ri

Paltalk Messenger

Tema Për PalTalk Messenger Dhe Programe E Trik's Të PalTalkut Postoni Këtu , Dhe Mundë Të Boni Pytje Rreh PalTalk Messenger.
00
Asnjë mesazh i ri

Vbulletin

Vbulletin Këtu mund të gjeni Produkte Dhe Plugins për Vbulletin.. Gjithashtu mund te beni Pyetje rreth vBulletinit Nën-Forume: Vbulletin Produkts/Plugins, Vbulletin Templates
11gjamnani vbullet...
Tue Dec 23, 2008 9:28 pm
Genn1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Templates

Në Këtë Tem Ju Lutemi Postoni Gjith Templatet / Paraqitjet Për Scripte / Software Të Ndryshme Siq Jan P.s ( vBullnet ) , ( PHPnuke ) , ( PHPbb ) , ( Ipb ) Etj Etj.
1111plzzzzzzzzzzzzzz...
Sat Dec 27, 2008 12:42 am
Genn1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Dizajne Nga Ju

Shpalosni Kreativitetin Tuaj Në Këtë Temë , Vendosni Kreacionet Tuaja Dhe Tregoni Talentin Në Lëminë E FotoGrafistit.
13dizajn nga une...
Wed Jan 27, 2010 1:41 am
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Programe Për Design

Gjitha programer per dizajn .Photo shop , photo brush etc.
45Incomedia Websit...
Wed Jan 27, 2010 8:47 pm
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Counter Strike

Gjithqka rreth Counter Strikes
7184ndihm
Sun May 23, 2010 3:35 am
gashii46 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tjera

Ketu mund te ket najse me rendesi qe ju vyjn ....
3841Programe...
Wed Jan 27, 2010 8:15 pm
Pz . Blade Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Emra Shqiptar

Ketu keni Emra Shqiptar Per Vajza edhe PEr Djem
5454Prescribed Medic...
Wed Aug 03, 2011 8:34 pm
Amburoho  Shiko mesazhin e fundit
...::::AHG-CREW::::...  bY: bLockeD<# Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 658 artikuj
Forumi ka 91 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Stifmeister
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 23 më Tue Jun 16, 2020 4:12 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ WebManster ][ S.Moderator ][ Moderator ][ Desinger ][ V.I.P ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur